Author: v***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like them, I just need to learn how to use them nicely and properly.
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Ribbon Butterfly
Price: 18kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Black |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Net Weight | 7 g |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 7 cm |
| Length | 12 cm |
| SKU | sb260320130788362530637 |
Author: v***d
Date:
Review: I really like them, I just need to learn how to use them nicely and properly.
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Ribbon Butterfly
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.